FLOWRIDE TÝM


JSME PROFESIONÁLOVÉ S LICENCEMI ITC.

Pracujeme s ITC metodikou. Tu dále díky velikým jezdeckým i koučovským zkušenostem rozvýjíme a zdokonalujeme tak, aby byla jedinečná a vedla k těm nejlepším výsledkům.


Jan Filip

Honza je spoluzakladatel FLOWRIDE, náš vedoucí kouč a držitel nejvyšší české bike licence. Na kole jezdí od malička. Má zkušenosti jako závodník silničář, street a parkový jezdec, který se nakonec našel ve freeridingu a hlavně v pohybu v přírodě, ať už na kole, na skále nebo na snowboardu. Zkušenosti má také jako kouč kitebordingu. Honza je také členem týmu naší produkce  FLOW PICTURES

Markéta Filipová

Markéta je kreativní energie našeho týmu, spoluautorka koncepce našich kempů a spoluzakladatelka FLOWRIDE. Zároveň nám poskytuje organizační zázemí pro provoz tohoto projektu a těší se na komunikaci s Vámi. Ráda a dobře fotí a je tedy jedním z našich fotografů. Miluje přírodu, hory, sníh a slunce a s tím spojený snowboarding, lezení a bajkování. 

Jakub Hejl

Kuba je top český jezdec a ambasador FLOWRIDE týmu. Věnuje se především disciplýně Freestyle na horském kole, v níž patří k absolutní špičce a úspěšně se účastní závodů FMB tour. Dokonce jako první na světě dokázal skočit trik 360 doublewhip do barspinu. Kromě toho jezdí na enduro kole a je mimořádný freerider. 

Kuba je zároveň mimořádný kouč a vidět jeho zápal pro věc stojí za to!

Martin Kakáč

Martin (Kakin) je v bikovém světě pojem. Výčet jeho úspěchů v biketrialu je dechberoucí - dvojnásobný vicemistr světa (senior), 4. místo na mistrovství světa v kategorii Elite, druhý vícemistr světa, mistr Evropy, šestinásobný vicemistr Evropy, čtyřnásobný a úřadující mistr ČR. Kakin je také skvělý freerider a enduro rider, což výborně propojuje s dovednostmi z biketrialu. Je zážitek se s ním projet a jako trenér české reprezentace umí své umění skvěle předat i ostatním. Třeba i Vám. Kakin se kromě kola věnuje také freerunningu, kterým se jako kouč živí.

Matěj Popelka

Matěj stejně jako Kakin vzešel z české bike trialové školy a je jednou z jejích hvězd. V českých barvách získal dva tituly mistra světa a tři tituly mistra Evropy. Od roku 2016 se věnuje spíše street trialu a freeridingu a užívá si svobodu na enduro a trailovém kole, čímž baví každého, kdo má možnost ho sledovat. Rozhodně svými dovednostmi právem patří mezi českou špičku. Matěj je také šikovný snowboardista, což je jeho další vášeň.

Štěpán Popelka

Štěpa je mladší z bráchů Popelkových, youngster, velikánskej talent a jezdec se skvělým stylem a čím dál tím širší paletou triků. Štěpa je typickej new school rider a rád propojuje jízdu na enduro biku s freestylem. Prostě FLOWRIDER budoucnosti!

Kristýna Havlická

Kristýn je ohromě talentovanou riderkou a aktuální českou šampionkou v Enduru. Je také tovární jezdkyní týmu Rock Machine. Navíc je milovnicí přírody a cestování, což je směr, který náš tým mimo jiné spojuje. Vedle závodního ježdění a freeridingu na kole ji baví i učit, a tak se stala licencovanou instruktorkou. Kromě toho je Kristýn také umělkyní studující animaci na Ostravské univerzitě.

Tereza Nátrová

Terka je, jak je v našem týmu zvykem, milovnicí přírody a hor a jak sama říká "totální outdoorovkyní". Nejvíc má ale ráda bajkování, kterému se věnuje v rámci volného času studentky vysoké školy opravdu naplno. Terezka je aktuální českou šampionkou v městském sjezdu. Nejenže se úspěšně pohybuje ve startovním poli enduro a downhill závodních tratí, ale ráda své dovednosti předává jiným, a proto se stala profesionální instruktorkou. Pracuje také jako bike mechanička a kromě kola jezdí i na snowboardu a na běžkách.

Veronika Toufarová

Verča je koučka s obrovskou vášní nejen pro mountain biking. Do jejího života stejně tak patří lezení, lyžování a cestování. Krom sportovního vzdělání je Verča taky dvojnásbnou maminkou, takže je opravdovou profesionálkou. :) Koučink je pro ní hlavně o radosti z pohybu v přírodě a předávání toho, co má sama ráda. Potkáte se s ní na našich kempech pro ženy a pro děti, pro které vymýšlí možné i nemožné. :)

Tomáš Koudelka

Koudy je všestranný jezdec, enduro závodník, freestyle rider a výborný kouč. Kolem a vším okolo něj žije a vyplňuje jím téměř veškerý volný čas při studiu architektury. Nejčastěji ho najdete v Brně na dirtech, v Bike areně Netro a dalších home spotech nebo s kolem někde po Evropě. 

Andy Mitaš

Andy je jeden z nejmladších koučů v našem týmu, ale neskutečně to umí. Stejně jako jezdit na kole. Další new school univerzál v partě. Andy se nemůže rozhodnout, jestli je lepší enduro závodník nebo freestyler,  a tak dělá skvěle oboje. 

Fanda Honsa

Fanda je freestyler! Jeho doménou jsou skoky a nebojí se lítat hlavou dolů. Umí to ale i na velkým kole. Navíc umí svoje dovednosti předávat jiným, což dělal ještě dřív, než se stal instruktorem. Má to kluk v krvi! 

Luděk Šmerda

Luděk je profesionální fotograf a kameraman. Kromě komerční sféry se rád a často pohybuje v prostředí sportovní fotografie a videa a je neméně nadšeným bikerem. Věnuje se také freeridingu, ať už pro zábavu, nebo profesně jako fotograf. Luděk je také členem naší produkce FLOW PICTURES.

Ondřej Grund

Ondra je mladý, talentovaný fotograf s velkým potenciálem a neskutečným nadšením pro focení a video. Rád fotí a točí extrémní a sporty, nejraději kolo  a na to se profesně i zaměřuje v rámci svého projektu Grund Photography . Kromě toho, že ho na kole potkáte nejčastěji za objektivem, je Ondra i zapáleným bikerem a trailbuilderem. Ondra je rovněž členem FLOW PICTURES.

FLOWRIDE KIDS TEAM

Vilém Weber

Vilém je ve svých 12 letech veliký bikový talent, u kterého čekáme, že nám všem za chvíli vytře zrak. Rychlost a lehkost s jakou se učí nové věci je parádní. Navíc neváhá kdykoli zahodit kolo a přispěchat kámošovi na pomoc. 

Šimon Streichsbier

Šimonovi je 11 a je to jeden z těch kluků, kteří kolem vás v bikeparku proletí a vy se nestačíte divit. Šimon se začíná věnovat enduro závodění a na skocích to dává čistě jako málokdo. Je to fajn kluk a jsme rádi, že ho máme v týmu!

Jakub Filip

Kuba je nejmladší člen FLOWRIDE týmu a ve FLOWRIDE family doslova vyrůstá. Na trailech ho to dost baví, a tak se můžeme těšit, že nám starším na trailech brzy ukáže záda. 

Děkujeme našim partnerům