O NÁS

Honza 

Honza Filip je náš vedoucí kouč a otec myšlenky FLOWRIDE. Na kole jezdí od malička. Má zkušenosti jako závodník silničář, street a parkový jezdec, který se nakonec našel v enduru a hlavně v pohybu v přírodě, ať už na kole, na skále nebo na snowboardu. Zkušenosti má také jako kouč kitebordingu.

Kakin

Martin Kakáč je v bikovém světě pojem. Výčet jeho úspěchů v biketrialu je dechberoucí - dvojnásobný vicemistr světa (senior), 4. místo na mistrovství světa v kategorii Elite, druhý vícemistr světa, mistr Evropy, šestinásobný vicemistr Evropy, trojnásobný mistr ČR a takto bychom mohli pokračovat. Kakin se ale naštěstí pro nás rozhodl své dovednosti přenést do jízdy na enduru a jde mu to náramně. Podobně jako Danny MacAskill dokáže na trailovém kole skvěle a zábavně využít své zkušenosti z biketrialu. Je zážitek se s ním projet a jako trenér české reprezentace umí své umění skvěle předat i ostatním. Třeba i Vám. Kakin se kromě kola věnuje také freerunningu, kterým se jako kouč živí.

Video: bike, freerunning

Martin

Martin Černošek je jezdec se zkušenostmi z Kanady a Nového Zélandu, sportovní multitalent, kterého můžete potkat i na skalách, snowboardu, kitu nebo při freerunningu. Především je to ale sympaťák, se kterým se budete na kole zdokonalovat rádi. 

Terka

Tereza Nátrová je, jak je v našem týmu zvykem, milovnicí přírody a hor a jak sama říká "totální outdoorovkyní". Nejvíc má ale ráda bajkování, kterému se věnuje v rámci volného času studentky vysoké školy opravdu naplno. Nejenže se úspěšně pohybuje ve startovním poli enduro závodních tratí, ale ráda své dovednosti předává jiným, a proto se stala profesionální instruktorkou. Pracuje také jako bike mechanička a kromě kola jezdí i na snowboardu a na běžkách.

Ludwa

Luděk Šmerda je profesionální fotograf a kameraman. Kromě komerční sféry se rád a často pohybuje v prostředí sportovní fotografie a videa a je neméně nadšeným bikerem. Věnuje se také freeridingu, ať už pro zábavu, nebo profesně jako fotograf.

Ondra

Ondřej Grund je mladý, talentovaný fotograf s velkým potenciálem a neskutečným nadšením pro focení a video. Rád fotí a točí extrémní a sporty, nejraději kolo  a na to se profesně i zaměřuje v rámci svého projektu Grund Photography . Kromě toho, že ho na kole potkáte nejčastěji za objektivem, je Ondra i zapáleným bikerem a trailbuilderem.

Markéta

Markéta Filipová je kreativní energie našeho týmu, spoluautorka koncepce našich kempů a spoluzakladatelka FLOWRIDE. Zároveň nám poskytuje organizační zázemí pro provoz tohoto projektu a těší se na komunikaci s Vámi. Ráda a dobře fotí a je tedy jedním z našich fotografů. Miluje přírodu, hory, sníh a slunce a s tím spojený snowboarding, lezení a bajkování.