Cyklo Koloniál - malý velký bike servis

30.05.2019

Cyklo Koloniál je bike servis v centru Moravského krasu se strategickou polohou v těsné blízkosti stezek SINGLETRAIL Moravský kras, takže spousta z nás má o důvod víc se do těchto končin vydat. Že to v případě Cyklo Koloniálu platí stejně jako u krás Moravského krasu i kvalit zdejších singletrailů, jsme se už přesvědčili a třeba se po přečtení tohoto článku brzy přesvědčíte i vy.

Naše spolupráce s Cyklo Koloniálem začala trochu náhodou. Až taková náhoda to ale vlastně nebyla. Seběhly se k nám totiž kladné reference, a tak jsme kontaktovali Honzu Šubrta, který za Cyklo Koloniálem stojí, jestli by se chtěl stát naším partnerem a starat se o kola FLOWRIDE týmu. A hned jsme si sedli. Honza nás především uchvátil svými znalostmi a nadšením. S takovou erudicí v oblasti cyklo techniky jsme se ještě nesetkali. Honza toho na kole umí udělat opravdu hodně a není se čemu divit. Zkušenosti nasbíral hlavně jako jezdec a následně mechanik teamu GT Czech Team a následně prací pro Specialized Concept Store.

Honza se tedy ujal našich kol. Když jsme si pro kola opět přijeli, nadšení nepolevilo. Právě naopak. Honza odvedl totálně profesionální práci, kolo perfektně umyl a vyladil do dokonalosti naprosto všechno, včetně některých technických vychytávek.

A tak můžeme hrdě říct, že naším partnerem je Cyklo Koloniál a vřele ho doporučujeme. S lepší prací jsme se totiž nesetkali.

Jen pokud se rozhodnete služeb Cyklo Koloniálu využít, doporučujeme se předem objednat. Dobré zprávy se totiž šíří rychle!