ZÁŽITEK PRO FIRMY

Zážitkem ke spokojenému týmu spolupracovníků

Ve spolupráci se Singletrail Moravský kras a jedinečným penzionem Kůlna jsme pro Vás vyladili balíček, díky kterému své zaměstnance, kolegy a obchodní partnery obohatíte zážitkem. Zážitkem, který zároveň obohatí Vaše společenské, firemní i osobní vztahy a oživí spolupráci Vašeho týmu.


Vše na míru právě Vám

Náš balíček služeb je opravdu široký. Zároveň jsme pružní a umíme vše přizpůsobit tak, aby byl zážitek dokonalý právě pro Vás.

- zážitek na kole s profesionály

 - zapůjčení špičkových kol

- ubytování

 - gastronomieNechte se hýčkat v jedinečném prostředí a pohodlí.

Penzion Kůlna je vybudován na výjimečném místě, postaven na výjimečné gastronomii, výjimečném komfortu a s výjimečným geniem loci. Takových míst je jako šafránu. Prozkoumejte blíže krásy penzionu a jeho okolí zde.

Tým bikových profesionálů se o Vás skvěle postará.

Ve FLOWRIDE jsme opravdoví profíci, certifikovaní koučové, guidi i závodníci na nejvyšší světové úrovni. Zároveň rozumíme tomu, že se uprostřed náročného pracovního programu potřebujete hlavně zrelaxovat a dobře bavit. 

Jedno z nejlepších českých trailcenter ve výjimečném prostředí. 

Stezky Singletrail Moravský Kras v Jedovnicích jsou tzv. flow traily, které si užije opravdu každý. Ať už parta zkušených jezdců, nebo jen lidé, co se rádi projedou krásnou přírodou a vyvětrají hlavu. Tyhle traily se umí přizpůsobit. Na stezkách Vás čeká okolo 30 km trailů a další množství cykloturistických stezek v Moravském krasu za zajímavými výletními cíli. Záleží jen na Vás, kam se s námi vydáte. My Vám poskytneme tu správnou podporu a samozřejmostí je i zapůjčení těch správných kol.


Co umíme?

  • Tým profesionálních bikerů z FLOWRIDE se postará o Vás i Vaši zábavu.
  • Umíme připravit řadu různých programů, ať už jde pouze o provedení po místních trailech a cyklotrasách, koučink, uspořádání zábavných dovednostních aktivit a soutěží, nebo různorodý doprovodný program jako například exhibice vicemistra a mistra světa v biketrialu Martina Kakáče a Matěje Popelky, kteří jsou členy našeho týmu.
  • Singletrail Moravský Kras Vám zapůjčí špičková kola předních světových výrobců.
  • Můžeme  Vás, Vaše kolegy a partnery i ubytovat v krásném prostředí penzionu Kůlna.
  • Kuchaři a personál penzionu Kůlna Vám a Vašim chuťovým buňkám připraví nevšední zážitek.
  • Zajistíme, abyste si zážitky přinesli domů i ve formě fotografií od profi fotografa, specialisty na akční sporty.
  • Večer můžeme zpestřit Váš program i společným promítáním, besedou nebo přednáškou. 
  • Penzion Kůlna zajistí, aby Vaše chuťové pohárky nestrádaly ani na konci Vašeho dne, o což se může postarat například degustace kvalitních vín. 
  • Pokud si budete přát něco dalšího, věříme, že i to zajistíme.

Ozvěte se nám na jeden z níže uvedených kontaktů a společně stvoříme Váš zážitek.

+420 774380303

info@flowride.cz