Jaký je Bike park Kopřivná v roce 2023

26.05.2023

Navštívili jsme Bikepark Kopřivná hned při jeho otevření. Tak jaký že je?


19. května proběhlo otevření jednoho z našich nejoblíbenějších trail center a bike parku roku Kopřivná v Malé Morávce v Jeseníkách.

Byli jsme u toho a projeli si všechny traily. Co se změnilo oproti minulým rokům a jak dobře se podařilo bike park připravit na sezonu?

Začněme výčtem trailů, které na Vás čekají a to je věc, která se nezměnila. Na Kopřivné tedy stále najdete:

 • Fun trail: nejlehčí flow trail pro všechny typy jezdců
 • Spicy freeride: převážně flow trail vyšší obtížnosti s hromadou větších skoků a několika dropy
 • Gap line: jak název napovídá, jedná se o úsek se skoky s dírou
 • Gravity line: technický trail s kořeny, kamenitými pasážemi a skalkami s řadou dřevěných prvků a lávek
 • Downhill: dvě sjezdové tratě
 • Skills centrum: u dojezdu k lanovce na vás čekají dropy a skok do airbagu

ZAHRANIČNÍ kemp

Díky našim nebo jiným kempům už víte jak na to, chcete se dál posouvat a zároveň se u toho povozit v těch nejlepších evropských bajkových destinacích společně s našimi zkušenými ridery a špičkovými kouči? Vybíráme pro vás ty nejlepší destinace tak, aby to dávalo co nejlepší smysl pro váš další progres. FLOWRIDE TRIP  Schladming 3 dny ježdění a koučinku v jednom z top evropských bike parků Cena zahrnuje:  3 dny koučinku 3 noci ubytování se snídaní v alpském penzionu PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

9 800,00 Kč

PRE-FLOWRIDE kemp

PRE-FLOWRIDE kemp je určený všem začínajícím jezdcům, aby zvládli základní techniky jízdy na trailu, získali jistotu, odbourali strach a díky tomu si jízdu víc užili a projeli všemi nástrahami trailu. Místo :  Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ? 

Cena od 1 950,00 Kč

FLOWRIDE kemp

Naučit se správný postoj, projet zatáčku jako profi jezdci a poradit si s překážkami na trailu i prudkými sjezdy .  Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí   PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

Cena od 1 950,00 Kč

JUMPYRIDE kemp - jednodenní

S tímto kempem jsme tu pro všechny, kteří chtějí zvládnout správnou techniku bunny hopu, skoku a dropu.   Kemp je vhodný i pro ty, kteří se skákáním teprve začínají. Místo : Singletrail Moravský kras  - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

BIKEPARK kemp - dvoudenní

Sejdeme se v bike parku a pomůžeme vám se s ním sžít. Projdeme si všechny překážky a nástrahy, které vás v něm můžou potkat a ukážeme vám, jak na to. K dispozici vám budou naši špičkový rideři, takže o vás bude skvěle postaráno. Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák  / HEIPARK   (je uvedeno u konkrétního termínu kempu) PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

3 600,00 Kč

FLOWRIDE TRIP - dvoudenní

Už jste s námi byli na kempu nebo dokonce na víc kempech? Máte chuť s námi ještě někam vyrazit? Místo : Schladming /  Bikepark Kopřivná / Dolní Morava  a další (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU DÁRKOVÝ POUKAZ

3 600,00 Kč

TRICKYRIDE kemp

TRICKYRIDE kemp je speciální kemp zaměřený na triky, na které se nás často ptáte.  Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Brno - Bike Arena Netro PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

EASYBREEZY kemp - jednodenní

Kemp jen pro holky! Tentokrát pro bikerky, které teprve začínají a chtějí si jízdu víc a bezpečněji užít a třeba se i zbavit strachu.   Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

FOXYRIDE kemp - jednodenní

Kemp jen pro holky! Pro mírně až středně pokročilé bikerky, co by se rády zdokonalily v jízdě tak, aby si ji víc a bezpečněji užily . Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

FOXYRIDE BIKEPARK kemp - dvoudenní

Kemp jen pro holky! Pro středně pokročilé až pokročilé bikerky, které naše lišky Terezka Nátrová (úřadující česká Down Town šampionka) a Kiky Havlická (úřadující česká enduro šampionka) provede všemi nástrahami bike parku tak, aby se v něm cítily bezpečně nebo se na jeho tratích zdokonalily.  Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

3 600,00 Kč

FOXYRIDE TRIP - dvoudenní

Holky, už jste s námi byly na kempu nebo dokonce na víc kempech? Máte chuť s námi ještě někam vyrazit? Místo : Dolní Morava  a další (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

3 600,00 Kč

INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ LEKCE

Lekce FLOWRIDE jsou vždy ušité přesně na míru. Na podrobnější informace se můžete podívat tady . Rádi byste dárkový poukaz?   Návod, jak na něj, najdete tady . Před zakoupením samotné lekce nás nejdříve  kontaktujte , abychom se domluvili na termínu a konkrétní podobě lekce. Během hlavní sezony doporučujeme domluvu termínu nejlépe zhruba měsíc dopředu. Zároveň víkendové termíny, kdy probíhají také kempy, se plní rychleji, více možností pro individuální lekci pak máme k dispozici tedy v týdnu. 

Cena od 1 900,00 Kč

  A jak je tedy bike park připraven na sezonu?

  Dalo by se říct, že úroveň bike parků v Česku celkově roste a zvyšují se tak nároky na jejich dokonalou připravenost na sezonu. To znamená, že neopravené úseky, díry v klopenkách a spadlé odrazy skoků se minimálně na začátku sezony netolerují.

  Na Kopřivné to dobře vědí a místní šejpr Alda Handzel si to umí dobře pohlídat. Zároveň má zjevně stále chuť to posouvat dál tak, aby Kopřivná držela krok s těmi nejlepšími a navíc v lecčems i trendy udávala.

  Kopřivná je tedy na sezonu připravena naprosto skvěle!

  Co je nového?

  No a co si pro nás na Kopřivné připravili za novinky? Začnu tím, co se moc nezměnilo. To ale neznamená, že by to bylo špatně. Všechny traily jsou skvěle připravené a někde prostě nebyl důvod měnit takřka dokonalé.

  Fun trail je dlouhodbě asi nejoblíbenější trail na Kopřivné. Nabízí spoustu flow a hromadu malých zábavných prvků. Užijí si to na něm jak méně zkušení jezdci včetně menších dětí, tak ti nejzkušenější, kterým Fun Trail nabízí spoustu kreativních prvků. Je to prostě fun! A právě tento trail je pořád stejně dobrý jako loni a krom jednoho nového malého transferového skoku jsem si na něm nevšiml žádné výraznější změny.

   Downhill, Gravity a další lajny také nedoznaly výraznějších změn a je to velká spousta rozmanitého terénu, který stojí za to především těm, kteří rádi technické pasáže.

  Se Spicy freeride se dostáváme k těm nejvýraznějším novinkám. Charakter tratě zůstal zachován, ale většina skoků byla výrazně přestavěna. Troufnu si říct, že ku prospěchu věci, i když ne všichni budou nadšení. 

  Některé skoky jsou šejpnuté víc do výšky a to nemusí vyhovovat všem. Nicméně je to trend, který je v moderních bike parcích jasný a je třeba máknout na technice skoku a přizpůsobit se. Tento trail vás za to potom odmění spoustou zábavy!

  Skoky jsou šejpnuté opravdu dobře a řekl bych, že oproti loňské sezoně na skocích lépe vychází rychlost a menší varianty skoků už není tak lehké "přepálit" za dopad. A to je dobře.

  Další vítaná změna na nás čeká v pasáži za wall ridem, kde ještě loni byly tři menší lavice. Teď je nahradily dvě větší, které k charakteru Spicy freeride lépe sedí. 

  Další velikou novinkou pro skokany je skok s dřevěným radiem a dopadem do kůry, na který můžete ze Spicy freeride odbočit hned za wall ridem.

  Jedná se o prvek pro pokročilé jezdce, kde je možnost skoky trénovat bezpečněji. Pro mě osobně je to příjemnější alternativa airbagu. 

  I přesto, že zmíněné změny se týkají právě Spicy Freeride, tedy trailu pro pokročilejší jezdce, tak Kopřivná rozhodně stále nabízí spoustu zábavy i těm méně zkušeným. Tak to rozhodně je a v budoucnu určitě stále bude.

  Kopřivná tedy rozhodně není trail centrum jen pro letce, ale umí potěšit hodně široké spektrum návštěvníků.

  I to je důvod, proč na Kopřivnou tak rádi jezdíme s našimi BIKEPARK KEMPY.

  Těšíme se, že se tam potkáme třeba s vámi.


  Autor článku: Honza z FLOWRIDE

  Foto: Ondra Grund

  FLOWRIDE KROUŽEK

  FLOWRIDE KROUŽEK  jsou pravidelné tréninky pro d ěti na SIngletra ilu Moravský kras (Jedovnice/Mariánské údolí) a v Brně v Bike areně Netro a Bike areně Anthropos. Termíny: • Jedovnice - úterý (7-10 let) - plně obsazený • Brno - středa  (11-14 let) - plně obsazený • Mariánské údolí - čtvrtek (7-10 let) - plně obsazený PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KROUŽKU Rádi byste DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  3 645,00 Kč

  FLOWRIDE ŠKOLKA - jednodenní

  FLOWRIDE ŠKOLKA je celodenní program pro nejmenší bikery ve věku od 5 do 7 let, které s jízdou na kole teprve začínají. Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  1 950,00 Kč

  PRE-FLOWRIDE KIDS kemp - jednodenní

  PRE-FLOWRIDE KIDS kemp je celodenní program pro děti ve věku od 7 do 14 let, které s jízdou na trailu teprve začínají. Kurz je vhodný pro děti, které už zvládnout vyjet na kopec. Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  1 950,00 Kč

  FLOWRIDE KIDS kemp - jednodenní

  FLOWRIDE KIDS kemp je celodenní program pro malé bikery ve věku od 7 do 14 let, kteří mají s jízdou v terénu už nějaké zkušenosti.   Kurz je vhodný pro děti, které už zvládnou vyjet na kopec a sjet trailem dolů bez větších obav.  Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí / Brno - Bike Arena Netro a Anthropos PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  1 950,00 Kč

  ENDURO KIDS kemp - jednodenní

  Jednodenní speciální kemp zaměřený na co nejefektivnější, nejrychlejší a nejbezpečnější zdolávání enduro tratí. Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák   (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  2 100,00 Kč

  JUMPY KIDS kemp - jednodenní

  Jednodenní speciální kemp zaměřený na všechny klíčové techniky pro skok a drop. Od doladění bunny hopu přes bezpečný odraz, let i přistání až po pokročilejší skoky a triky. Místo : Bikepark Kopřivná   (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  2 100,00 Kč

  BIKEPARK KIDS kemp - dvoudenní

  Dvoudenní program v bike parku pro malé draky, co už jezdí tak, že jim sami nestačíte. Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák / HEIPARK (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  Termíny Peklák: • 6.-7.5. 7-10 let • 6.-7.5. 11-14 let HEIPARK: • 22.-23.7. 7-10 let • 22.-23.7. 11-14 let Kopřivná: • 7.-8.10. 7-10 let (3 volná místa) • 7.-8.10. 11-14 let (1 volné místo) PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  3 600,00 Kč

  KROUŽEK FREESTYLE ACADEMY

  8 tréninků - 1x týdně V téhle sérii zvládneme všechno, co potřebuješ umět, aby sis věděl rady na pumptracku, v bike parku i na kickeru za domem. Pro začátečníky i středně pokročilé. Od 8 let. Zjisti víc TADY .  Ještě Ti nebylo 15 let? Je potřeba, aby za Tebe udělal objednávku rodič a vyplnil tento FORMULÁŘ .

  3 645,00 Kč

  FLOWRIDE PŘÍMĚŠŤÁK

  FLOWRIDE příměšťák  je týdenní program pro malé bikery ve věku 7-16 let s výukou na trailech a zábavným doprovodným programem. To všechno s profi certifikovanými kouči a těmi nej českými bikery. Od pondělí do pátku : 8:00-16:00 hod. Kde: Brno - Bike Arena Anthropos a Bike Arena Netro Termíny: • 10.-14.7. 7-10 let - plně obsazený • 10.-14.7. 11-16 let - plně obsazený • 14.-18.8. 7-10 let -   plně obsazený • 14.-18.8. 11-16 let - plně obsazený PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

  5 450,00 Kč

  INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ LEKCE

  Lekce FLOWRIDE jsou vždy ušité přesně na míru. Na podrobnější informace se můžete podívat tady . Rádi byste dárkový poukaz?   Návod, jak na něj, najdete tady . Před zakoupením samotné lekce nás nejdříve  kontaktujte , abychom se domluvili na termínu a konkrétní podobě lekce. Během hlavní sezony doporučujeme domluvu termínu nejlépe zhruba měsíc dopředu. Zároveň víkendové termíny, kdy probíhají také kempy, se plní rychleji, více možností pro individuální lekci pak máme k dispozici tedy v týdnu. 

  Cena od 1 900,00 Kč

   FLOWRIDE TEAM JERSEY - krátký rukáv

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro sebe, sami otestovali a sami v něm jezdíme. Je to dokonalej parťák pro všechny trail ridery. Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě z prvotřídního a ověřeného materiálu Coolmax. Materiál: 100% polyester Honza měří 179cm a má na sobě velikost L.

   1 390,00 Kč

   FLOWRIDE FOXY TREE JERSEY - krátký rukáv

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhly pro sebe, samy otestovaly a samy v něm jezdíme. Je to dokonalej parťák pro nás trail riderky. Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě z prvotřídního a ověřeného materiálu Coolmax a s důrazem na udržitelnost výroby s ohledem na životní prostředí. Materiál: 100% polyester Markéta měří 171cm a má na sobě velikost M.

   1 390,00 Kč

   FLOWRIDE TREE JERSEY - dlouhý rukáv

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro sebe, sami otestovali a sami v něm jezdíme. Je to dokonalej parťák pro všechny trail ridery. Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Materiál: 94% PESh Bico Pulsar, 6% LYCRA Honza měří 179cm a má na sobě vel. L.

   1 370,00 Kč

   FLOWRIDE TREE JERSEY - krátký rukáv

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro sebe, sami otestovali a sami v něm jezdíme. Je to dokonalej parťák pro všechny trail ridery. Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Materiál: 94% PESh Bico Pulsar, 6% LYCRA Honza měří 179cm a má na sobě vel. L. 

   1 170,00 Kč

   FOXYRIDE ESSENTIAL TEE

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tohle poctivý v Česku vyrobený bavlněný tričko je skvělej parťák pro všední dny plný zážitků. Ať už v něm jdete na kolo, na výlet nebo do města vždycky se v něm budete cítit dobře.  Námi vyladěný střih a kvalitní bavlněný úplet jsou zárukou. Trička vyrábíme v menší rodinné šicí dílně v Jičínské pahorkatině a jsme hrdí na to, že máme tričko z české produkce s důrazem na kvalitu. Materiál: 100% česaná bavlna Barva: šedý melír Markéta měří 170cm a má na sobě vel. M.

   560,00 Kč

   FLOWRIDE ESSENTIAL TEE

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tohle poctivý v Česku vyrobený bavlněný tričko je skvělej parťák pro všední dny plný zážitků. Ať už v něm jdete na kolo, na pivo nebo na výlet, vždycky se v něm budete cítit dobře. Námi vyladěnej střih a kvalitní bavlněnej úplet jsou zárukou. Trička vyrábíme v menší rodinné šicí dílně v Jičínské pahorkatině a jsme hrdí na to, že máme tričko z české produkce s důrazem na kvalitu.  Materiál: 100% česaná bavlna Barva: šedá Honza měří 179cm a má na sobě vel. L.

   560,00 Kč

   FOXYRIDE šestipanelka

   Tahle šestipanelová kšiltovka je naše srdcovka. Chtěli jsme jedinečnou kšiltovku, kterou budeme mít rádi. To se povedlo. Naše šestipanelka vzniká v ČR z českých materiálů s velkým důrazem na kvalitu a udržitelnost. Jsme vděční a hrdí na to, že tuhle kšiltovku můžeme nabídnout.  Velikost: univerzální Zapínání: snapback Materiál: len, bavlna, korek Barva: růžová / hnědá / bílý korek  Dostupnost: skladem

   950,00 Kč

   FLOWRIDE šestipanelka

   Tahle šestipanelová kšiltovka je naše srdcovka. Chtěli jsme jedinečnou kšiltovku, kterou budeme mít rádi. To se povedlo. Naše šestipanelka vzniká v ČR z českých materiálů s velkým důrazem na kvalitu a udržitelnost. Jsme vděční a hrdí na to, že tuhle kšiltovku můžeme nabídnout.  Velikost: univerzální Zapínání: snapback Materiál: bavlna, korek Barva: černobílý tvíd / černá / hnědý korek  Dostupnost: skladem

   950,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS JERSEY - krátký rukáv - blue

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro naše malý bikery. Chtěli jsem kvalitní dres bez kompromisů s vyladěným střihem i pro děti.  Je to dokonalej parťák pro všechny malý trail ridery.  Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a s důrazem na ekologickou udržitelnost z kvalitního italského micropolyesteru. Materiál: 100% polyester 

   1 150,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS JERSEY - dlouhý rukáv - blue

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro naše malý bikery. Chtěli jsem kvalitní dres bez kompromisů s vyladěným střihem i pro děti.  Je to dokonalej parťák pro všechny malý trail ridery.  Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a s důrazem na ekologickou udržitelnost z kvalitního italského micropolyesteru. Materiál: 100% polyester 

   1 170,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS JERSEY - krátký rukáv - pink

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro naše malý bikery. Chtěli jsem kvalitní dres bez kompromisů s vyladěným střihem i pro děti.  Je to dokonalej parťák pro všechny malý trail ridery.  Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a s důrazem na ekologickou udržitelnost z kvalitního italského micropolyesteru. Materiál: 100% polyester 

   1 150,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS JERSEY - dlouhý rukáv - pink

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a tenhle dres jsme navrhli pro naše malý bikery. Chtěli jsem kvalitní dres bez kompromisů s vyladěným střihem i pro děti.  Je to dokonalej parťák pro všechny malý trail ridery.  Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a s důrazem na ekologickou udržitelnost z kvalitního italského micropolyesteru. Materiál: 100% polyester 

   1 170,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS TEE - SEA BLUE

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a nezapomínáme ani na malý FLOWRIDERY a FLOWRIDERKY. Tohle poctivý bavlněný tričko z Brna je skvělej parťák pro všechno, co ty naše děti zažívají. Ať už v něm vyrazí na kolo, na hřiště nebo do školy vždycky se v něm budou cítit dobře. Ten správný střih a kvalitní bavlněný úplet jsou zárukou. Trička finišujeme v malé brněnské dílně, kde se všechno dělá s péčí a ručně. Materiál: 100% bavlna Barva: Sea blue

   370,00 Kč

   FLOWRIDE KIDS TEE - KHAKI

   MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS To je naše filozofie a nezapomínáme ani na malý FLOWRIDERY a FLOWRIDERKY. Tohle poctivý bavlněný tričko z Brna je skvělej parťák pro všechno, co ty naše děti zažívají. Ať už v něm vyrazí na kolo, na hřiště nebo do školy vždycky se v něm budou cítit dobře. Ten správný střih a kvalitní bavlněný úplet jsou zárukou. Trička finišujeme v malé brněnské dílně, kde se všechno dělá s péčí a ručně. Materiál: 100% bavlna Barva: Khaki - Švestka

   370,00 Kč