VÁNOČNÍ TIPY PRO BIKERA

12.12.2022

Víme jak udělat radost bikerovi.

-
RIDERS FOR RIDERS


1) BIKE KEMP: Darujte zážitek, radost a zlepšení na kole

Dárek z kategorie těch opravdových, co přinese 

 • větší jistotu na kole
 • bezpečnější jízdu
 • rychlejší jízdu
 • těžší terén
 • lepší pocit z jízdy
 • otevřenou cestu k dalšímu pokroku

Mrkněte na nabídku našich DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

FLOWRIDE ŠKOLKA - jednodenní

FLOWRIDE ŠKOLKA je celodenní program pro nejmenší bikery ve věku od 5 do 7 let, které s jízdou na kole teprve začínají. Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

PRE-FLOWRIDE KIDS kemp - jednodenní

PRE-FLOWRIDE KIDS kemp je celodenní program pro děti ve věku od 7 do 14 let, které s jízdou na trailu teprve začínají. Kurz je vhodný pro děti, které už zvládnout vyjet na kopec. Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

FLOWRIDE KIDS kemp - jednodenní

FLOWRIDE KIDS kemp je celodenní program pro malé bikery ve věku od 7 do 14 let, kteří mají s jízdou v terénu už nějaké zkušenosti.   Kurz je vhodný pro děti, které už zvládnou vyjet na kopec a sjet trailem dolů bez větších obav.  Místo : Singletrail Moravský kras - Jedovnice / Mariánské údolí / Brno - Bike Arena Netro a Anthropos PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

1 950,00 Kč

BIKEPARK KIDS kemp - dvoudenní

Dvoudenní program v bike parku pro malé draky, co už jezdí tak, že jim sami nestačíte. Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák / HEIPARK (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  Termíny Peklák: • 6.-7.5. 7-10 let - plně obsazeno • 6.-7.5. 11-14 let - plně obsazeno HEIPARK: • 22.-23.7. 7-10 let - plně obsazeno • 22.-23.7.  11-14 let Kopřivná: • 7.-8.10. 7-10 let • 7.-8.10. 11-14 let  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

3 600,00 Kč

FLOWRIDE PŘÍMĚŠŤÁK

FLOWRIDE příměšťák  je týdenní program pro malé bikery ve věku 7-16 let s výukou na trailech a zábavným doprovodným programem. To všechno s profi certifikovanými kouči a těmi nej českými bikery. Od pondělí do pátku : 8:00-16:00 hod. Kde: Brno - Bike Arena Anthropos a Bike Arena Netro Termíny: • 10.-14.7. 7-10 let - plně obsazený • 10.-14.7. 11-16 let - plně obsazený • 14.-18.8. 7-10 let - plně obsazený • 14.-18.8. 11-16 let - plně obsazený PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

5 450,00 Kč

ENDURO KIDS kemp - jednodenní

Jednodenní speciální kemp zaměřený na co nejefektivnější, nejrychlejší a nejbezpečnější zdolávání enduro tratí. Místo : Bikepark Kopřivná / Bikepark Peklák   (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

2 100,00 Kč

JUMPY KIDS kemp - jednodenní

Jednodenní speciální kemp zaměřený na všechny klíčové techniky pro skok a drop. Od doladění bunny hopu přes bezpečný odraz, let i přistání až po pokročilejší skoky a triky. Místo : Bikepark Kopřivná   (je uvedeno u konkrétního termínu kempu)  PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KEMPU RÁDI BYSTE DÁRKOVÝ POUKAZ ?

2 100,00 Kč

FLOWRIDE KROUŽEK

FLOWRIDE KROUŽEK  jsou pravidelné tréninky pro děti na SIngletrailu Moravský kras (Jedovnice/Mariánské údolí) a v Brně v Bike areně Netro a Bike areně Anthropos. PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KROUŽKU Rádi byste DÁRKOVÝ POUKAZ ?

4 970,00 Kč

KROUŽEK FREESTYLE ACADEMY

12 tréninků - 1x týdně V téhle sérii zvládneme všechno, co potřebuješ umět, aby sis věděl rady na pumptracku, v bike parku i na kickeru za domem. Pro začátečníky i středně pokročilé. Od 8 let. Zjisti víc TADY .  Ještě Ti nebylo 15 let? Je potřeba, aby za Tebe udělal objednávku rodič a vyplnil tento FORMULÁŘ .

4 970,00 Kč

INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ LEKCE

Lekce FLOWRIDE jsou vždy ušité přesně na míru. Na podrobnější informace se můžete podívat tady . Rádi byste dárkový poukaz?   Návod, jak na něj, najdete tady . Před zakoupením samotné lekce nás nejdříve  kontaktujte , abychom se domluvili na termínu a konkrétní podobě lekce. Během hlavní sezony doporučujeme domluvu termínu nejlépe zhruba měsíc dopředu. Zároveň víkendové termíny, kdy probíhají také kempy, se plní rychleji, více možností pro individuální lekci pak máme k dispozici tedy v týdnu. 

Cena od 1 900,00 Kč


  2) FLOWRIDE BIKEWEAR

  Nejdůležitější je se na kole dobře bavit. No a hned potom dobře vypadat. :)

  MADE WITH FLOW - RIDERS FOR RIDERS

  To je naše filozofie a všechno naše oblečení jsme navrhli pro sebe, sami otestovali a sami v něm jezdíme. Je to dokonalej parťák pro všechny trail ridery.

  Vyrábíme ho v Česku v té nejvyšší možné kvalitě a z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

  Takže pro bikera ideální dárek!


  3) FLOWRIDE KIDS BIKEWEAR

  Dárek pro malého bikera nebo bikerku. 

  FLOWRIDE KIDS dresy i trička jsou takové zmenšeniny našeho BIKEWEARU pro dospělé. Všechno navrženo tak, aby na trailu fungovalo bez kompromisů!

  Ten správný střih a kvalitní materiály jsou zárukou.

  Vyrobeno v ČR!


  4) FLOWRIDE KŠILTOVKY

  Tohle je naše srdcovka. Chtěli jsme jedinečnou prémiovou kšiltovku, kterou budeme mít rádi a to se povedlo. 

  Naše truckerka vzniká v ČR z českých materiálů a "HAND MADE". Jsme vděční a hrdí na to, že tuhle kšiltovku můžeme nabídnout, a to jak v ostřílené unisex verzi, tak v té pro dámy s parádními lněnými segmenty. 

  Lepší kšiltovku jste nikdy neměli!


  5) FLOWRIDE KAFE

  FLOWRIDE KAFE

  Milujeme bikování, cestování a taky dobrou kávu, která k tomu pro nás neodmyslitelně patří. Gusto Café je rodinná pražírna z Brna. Zároveň jsou to bikeři a FLOWRIDEŘI, a tak vzniklo FLOWRIDE KAFE - káva, kterou jsme pečlivě vybrali pro hezký podzimní a zimní chvíle nad hrnkem dobrýho kafe. FLOWRIDE KAFE - ETHIOPIA je světleji pražená káva vhodná jak na espresso tak filtrovanou kávu.  V její chuti najdete sladké stopy květin, broskví, meruněk a medu. Zpracování: Promyté Užijte si ji!

  225,00 Kč


   Nezapomeňte, že dárky jsou to poslední!

   Přejeme vám krásnou zimu, advent i Vánoce!

   FLOWRIDE TÝM